bądźwidoczny banner główny.pngSzanowni Państwo!

Z początkiem lipca ruszyła ogólnopolska kampania #bądźwidoczny, której celem jest pomoc przedsiębiorcom w aktywności w środowisku internetowym.

Organizatorem tej akcji jest Agencja marketingowa NPROFIT. Od dziesięciu lat specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych oraz reklamie internetowej a naszym partnerem w ramach prowadzonej inicjatywy jest poznańska uczelnia Collegium Da Vinci.

Przed nami już ostatnie webinarium dla przedsiębiorców. Tym razem odniesiemy się do e-commerce. Szkolenie kierowane jest przedsiębiorców, którzy już działają w branży, jak i tych dopiero planujących założyć własny sklep internetowy. W trakcie powiemy o reklamie sklepów i wspomnimy o najczęściej popełnianych błędach oraz sposobach ich uniknięcia.

Webinarium poprowadzi Beniamin Mrówczyński - szef działu reklamy Agencji NPROFIT, który zrealizował już szkolenie online poświęcone Google Ads. Można je znaleźć na naszym kanale:

https://www.youtube.com/watch?v=o1q_Shwtxeg

Kampanię kierujemy głównie do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, którzy znaleźli się w niestabilnej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa.

Zapraszamy gorąco na nasz blog, który uznawany jest jeden z najlepszych w branży. Można tutaj znaleźć wiele ciekawych artykułów poświęconych zarówno reklamie, jak i pozycjonowaniu. Sami przekonacie się Państwo, że warto poinformować lokalnych przedsiębiorców do wzięcia udziału w naszym webinarium.

Będziemy wdzięczni za publikację na stronie Państwa informacji o webinarium i poinformowaniu firm działających na teranie Państwa gminy. Link do wydarzenia: https://fb.me/e/8730iDtVk.

Ponownie rzeczowo z poszanowaniem czasu naszych uczestników przybliżymy najważniejsze kwestie dotyczące widoczności w Internecie.

W ramach kampanii nasza Agencja opublikowała dla przedsiębiorców również dwa poradniki. Pierwszy podejmuje kwestię pozycjonowania, natomiast drugi dotyczy reklamy. Można je bezpłatnie pobrać z naszej strony:

Część I

Część II

W grudniu udostępnimy jeszcze trzecią cześć, która podobnie jak webinarium poświęcone będzie e-commerce.

Mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie i czas poświęcony na działania na rzecz innych przedsiębiorstw spotka się z Państwa życzliwością. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, pozostaję do dyspozycji.

Ostatnie webinarium

 

Z poważaniem

Anna Rumocka

PR Manager | NPROFIT

+48 696 415 186

Kościańska 39, 60-112 Poznań

nprofit.net e: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.