Na dobre już czujemy cudowną atmosferę i magię zbliżających się świąt. Świąteczny nastrój przybliża i wzmacnia nam niecodzienna choinka miejska, która rozbłysła na dawnym, parczewskim Rynku Starego Miasta.

Wyjątkowość świątecznego symbolu polega na tym, że bożonarodzeniowe drzewko zostało udekorowane przepięknymi ozdobami choinkowymi własnoręcznie wykonanymi przez przedszkolaków i uczniów placówek samorządowych Gminy Parczew.

Burmistrz Parczewa składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tych wyjątkowych dekoracji, a to przede wszystkim: Pani Joanna Rozwadowska i kl. Ia z Sp3; Panie: Joanna Trach-Siwek, Renata Woźniak i 4 latki z przedszkola Pod krasnalem (ul. Wojska Polskiego); Pani Renata Gubańska i kl. 0b z SP2, Pani Anna Szymańska i Grupa Plastyczna z SP1, Panie: Angelika Semeniuk, Katarzyna Staszczuk i Agnieszka Teleon oraz 5 latki z Przedszkola im. Janusza Korczaka (ul. Spółdzielcza) oraz Pani Marta Olszewska i dzieci z zajęć plastycznych i świetlicowych ZPS w Przewłoce.

Przygotowaliśmy różne atrakcje, niespodzianki i wspólne wieszanie świątecznych dekoracji, ale wyjątkowo wietrzna i deszczowa pogoda pokrzyżowała nam te plany. Ozdoby powiesili pracownicy Urzędu Miejskiego, a o świąteczne smakołyki dla najmłodszych zadbał Burmistrz.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób po raz pierwszy centralny plac naszego miasta rozświetliła niepowtarzalna i wyjątkowa Parczewska Choinka Miejska, a wspólne śpiewanie kolęd, wieszanie własnoręcznie wykonanych ozdób i dekoracji wpisujemy na stałe do świątecznego kalendarium naszego miasta.

Przygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkoweChoinka na Placu WolnościChoinka na Placu WolnościChoinka na Placu WolnościChoinka na Placu WolnościChoinka na Placu WolnościPrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowePrzygotowane przez dzieci ozdoby choinkowe