Czcionka: A- A A+

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

 DSC6723     W dniu 4 czerwca 2017r na terenie MOSiR w Parczewie odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Impreza miała formułę integracyjną. Wzięły w niej udział dzieci wraz z rodzicami oraz dziadkami. Organizatorzy zapewnili uczestnikom liczne atrakcje. Scena w tym dniu oddana została we władanie dzieci i młodzieży, gdzie w koncercie „Dzieci dzieciom" zaprezentowały się parczewskie talenty.

Fotorelacja


- Grupa przedszkolna „LEŚNE LUDKI” z Przedszkola Nr.1
- Solistki z Zespołu Placówek Szkolnych w Przewłoce
- Zespół taneczny „BLASK”, zespół wokalny „Trója na szynach” oraz solistki: Aleksandra Świć, Martyna Gomółka, Julia Harasimowicz, Karolina Cur, Julia Karpińska, Malwina Matwiej i Patrycja Protaś ze Szkoły Podstawowej nr.2
- „Czadowe Pięciolatki” z Przedszkola Nr.2
- Zespół z Niepublicznego Przedszkola Artystyczno- Językowego „ Skowronek”
- Aleksandra Kochanowska, Marcelina Makówka, Karolina Abramowicz solistki ze Studia wokalnego Fever działającego przy PDK.
- Zespół taneczny „Tańczące buty” oraz zespół wokalny i ze Szkoły Podstawowej nr.1
- BREC - DANCE z FIT &DANCE STUDIO
- Solistki oraz Chór „ GAUDIUM” z Publicznego Gimnazjum im. Wł. Jagiełły w Parczewie.
- Weronika Mierz i Magda Grunwald solistki z I Liceum Ogólnokształcące w Parczewie.
- Zespoły taneczne: „Krejzole”, „Super Ziomki”, „Cool Gang”, „Woiii Team”i „Rahtid Crew” z Parczewskiego Domu Kultury.
     Nie zabrakło tego dnia atrakcji, z których mogli skorzystać dzieci oraz ich rodziny. Były zabawy dla dzieci i dorosłych, wesołe miasteczko, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne i konkursy z nagrodami. Konkursy na scenie przeprowadzili: Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna, Koło Łowieckie „DANIEL 49” oraz Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Parczewie. W programie znalazły się także konkurencje sportowo-rekreacyjne dla rodzin przygotowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wyścigi rowerowe dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat zorganizowała Parczewska Grupa Rowerowa. Oczywiście nie zabrakło też stoisk z atrakcjami, które przygotowali: Stowarzyszenie ASG I Batalion Szturmowy, Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna, Koło Łowieckie „DANIEL 49”, Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie - Caritas Diecezji Siedleckiej , Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna, Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Parczewie ,I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Niepubliczne Przedszkole Artystyczno- Językowe „ Skowronek” i Parczewski Dom Kultury.
     Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy służb ratowniczych przygotowane przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej oraz Rejonową Stację Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Parczewie. Na festynie nie zabrakło również policjantów Komendy Powiatowej Policji, którzy oprócz znakowania rowerów odpowiadali na pytania związane z ich niełatwą służbą.
     Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby święto dzieci było wyjątkowe. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, udało się zorganizować to przedsięwzięcie z niezwykłym rozmachem i wieloma atrakcjami.

KOLEKTORY SŁONECZNE

kolektory-słoneczne

Rewitalizacja

logo re

Wybory uzupełniajace

Wybory uzupełniajace

wybory
 

Wirtualny spacer

wirtualny spacer

SIP Parczew

logo-sip-przyjaznyparczewski

Karta Dużej Rodziny

smal kdr parczew

EPUAP - elektroniczny urząd


epuap-1.png

Wilczym tropem

tropem wilczym

E-Inclusion


logo wykluczenie

ISO 9001:2008

LOGO IQNet
LOGO CSQ

Fundusze unijne

kapital

infrastruktura

prow

regionalny

HOTSPOT


rssp

MULTIMEDIA

Odwiedza nas 775 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Urząd Miejski w Parczewie
ul. Warszawska 24
21-200 Parczew
Telefon: + 48 83 355 12 24
Fax: + 48 83 355 12 26
sekretariat@parczew.com

Godziny pracy:

pon. - piątek: od 7.30 - 15.30

rss